kontakt
O nas Jak postępować przy ubieganiu się o odszkodowania

Centrum odszkodowań BOSZ zajmuje się reprezentowaniem osób poszkodowanych w wypadkach, w dochodzeniu odszkodowania od firm ubezpieczeniowych oraz innych podmiotów i osób zobowiązanych do naprawienia szkody.

Działamy na terenie całej Polski (dojazd do klienta). Nasza reputacja i marka to efekt wieloletniej pracy w doradztwie na rzecz osób poszkodowanych w wypadkach lub innych zdarzeniach.

Ponieważ działamy na rynku od wielu lat firmy ubezpieczeniowe znają naszą nieustępliwość i konsekwencję w działaniu.

Dokumentujemy każde nieuzasadnione opóźnienie i każdą sprzeczną z prawem decyzję ubezpieczyciela.

Nigdy nie obiecujemy Poszkodowanym przysłowiowych „gruszek na wierzbie”, tylko rzetelnie oraz uczciwie przedstawiamy sytuację faktyczną i prawną. Naszym misją i celem jest ochrona interesów poszkodowanych.

Swoim działaniem zawsze dążymy do uzyskania możliwie najwyższego odszkodowania należnego poszkodowanemu.

Dzwoniąc do nas macie Państwo pewność, iż zawsze będziecie rozmawiać z doświadczonym prawnikiem, który wyjaśni wszelkie wątpliwości związane z odszkodowaniem i z możliwościami dochodzenia swoich praw i interesów majątkowych.1) Koniecznie zbieraj wszelką możliwą dokumentację związaną ze zdarzeniem: zaświadczenia lekarskie, wypisy ze szpitali, opisy badań itp.

2) Postaraj się o wszelkiego rodzaju dokumenty świadczące o poniesionych przez Ciebie kosztach, związanych z leczeniem (faktury, rachunki, paragony).

3) Jeśli jest to możliwe zbierz dane świadków zdarzenia i dane sprawcy szkody.

4) Pamiętaj, aby kopiować wszelkiego rodzaju dokumenty składane w Twojej sprawie, a jeśli to możliwe zachowaj oryginały.Nasze centrum odszkodowań działa na terenie całej Polski (dojeżdzamy do klienta)


SPRAWDŹ NASZĄ SKUTECZNOŚĆ!
strona główna | firma | oferta | kontakt

Kancelaria B.O.S.Z. CENTRUM Sp. z.o.o
ul. Piotrkowska 111, 90-425 Łódź

KRS 471629
NIP 725-206-95-61 Regon 101642720
 
www.000webhost.com